Naujiena

Continental SportContact 7

Premium klasės vasarinės padangos
Nuo 114,00
vnt.
Gamybos metai
2022
2023
2024

Europos sąjungos žymėjimai

B
D
A
B
70
75

Apie Continental SportContact 7

  • 2022 m. naujiena ! 
  • Suteikia jums pasitikėjimo saugiu ir stabiliu važiavimu ant šlapios ir sausos dangos.
  • Tobula ypač minkšto BlackChili mišinio ir ypač standaus rašto sąveika, užtikrinanti ilgalaikį, naujo lygio vairavimo malonumą.
  • Pritaikyta skirtingoms transporto priemonių klasėms, kad suteiktų tipišką SportContact™ jausmą.

SportContact™ 7


Žinojimas, kad visada galite pasitikėti savo padangomis, leidžia mėgautis vairavimo malonumu bet kokiomis salygomis.

 

  • Suteikia jums pasitikėjimo saugiu ir stabiliu važiavimu ant šlapios ir sausos dangos.

  • Tobula ypač minkšto BlackChili mišinio ir ypač standaus rašto sąveika, užtikrinanti ilgalaikį, naujo lygio vairavimo malonumą.

  • Pritaikyta skirtingoms transporto priemonių klasėms, kad suteiktų tipišką SportContact™ jausmą.

 

 

 

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS PADANGŲ GAMINTOJAS „CONTINENTAL“ PRISTATĖ NAUJOS KARTOS GALINGIEMS IR SPORTIŠKIEMS AUTOMOBILIAMS SKIRTAS „SPORTCONTACT 7“ PADANGAS. NAUJAS MODELIS PASIŽYMI ITIN GEROMIS SAVYBĖMIS VAŽIUOJANT GREITAI, DIDELIU SAUGUMU, TIKSLIU VALDYMU IR ŽYMIAI ILGESNIU, NET 17 % PALYGINTI SU ANKSTESNIU MODELIU, NAUDOJIMO LAIKU. STABDYMO KELIAS ANT ŠLAPIOS IR SAUSOS DANGOS ATITINKAMAI PAGERINTAS 8 IR 6 PROCENTAIS.

„NAUJOS „CONTINENTAL SPORTCONTACT 7“ PASIŽYMI GERIAUSIOMIS SPORTIŠKŲ PADANGŲ SAVYBĖMIS KIEKVIENOJE AUTOMOBILIŲ KLASĖJE. TAI APIMA ŽYMIAI GERESNES VALDYMO SAVYBES ANT SAUSOS IR ŠLAPIOS KELIO DANGOS, TAIP PAT ŽYMIAI ILGESNĮ NAUDOJIMO LAIKĄ. BE TO, PADANGOS IŠSISKIRIA IR DEGALŲ NAUDOJIMO EFEKTYVUMU, KADANGI TURI MAŽĄ PASIPRIEŠINIMĄ RIEDĖJIMUI.“

NAUJOS „SPORTCONTACT 7“ PADANGOS TURI ADAPTYVŲ PROTEKTORIAUS RAŠTĄ, PRISITAIKANTĮ VAŽIUOTI SAUSU IR ŠLAPIU KELIU IR UŽTIKRINANTĮ ITIN TIKSLIAS VALDYMO SAVYBES. „PADANGOMS TENKA ITIN DIDELĖS APKROVOS KAI VAŽIUOJAMA GREITAI, – SAKO PROF. WIESAS. – NAUJAS PRISITAIKANTIS PROTEKTORIUS SUTEIKIA SAUGUMĄ IR PASITIKĖJIMĄ PRIE VAIRO, KARTU SU ITIN DIDELIU STABILUMU POSŪKIUOSE ŠLAPIAME IR SAUSAME KELYJE“. ŠIŲ SAVYBIŲ PAVYKO PASIEKTI, PASITELKUS NOVATORIŠKĄ PROTEKTORIAUS RAŠTĄ. VAŽIUOJANT TIESIAI, PADANGOS LIEČIASI SU KELIU TOJE VIETOJE, KUR IŠ PO PROTEKTORIAUS PAŠALINAMA DAUGIAUSIAI VANDENS, TAIP UŽTIKRINANT YPATINGAI GERĄ SUKIBIMĄ STABDANT, BĖGĖJANTIS IR POSŪKIUOSE ŠLAPIAME KELYJE. O SUKANT PADANGŲ KONTAKTAS YRA IŠORINĖJE PUSĖJE, KUR JŲ KRAŠTAS PERDUODA DIDŽIAUSIAS JĖGAS IR UŽTIKRINA MAKSIMALŲ STABILUMĄ. TAIP PAT PADANGOS KRAŠTE ESANTYS SAVE PRILAIKANTYS ELEMENTAI IKI MINIMUMO SUMAŽINA PROTEKTORIAUS DEFORMACIJĄ.

ĮPRASTŲ SPORTINIŲ PADANGŲ SAVYBĖS KINTA, PRIKLAUSOMAI NUO AUTOMOBILIO SVORIO, DYDŽIO IR KURIOJE VIETOJE SUMONTUOTAS VARIKLIS. NAUJOS „SPORTCONTACT 7“ PADANGOS YRA PIRMOSIOS SEGMENTE, SPECIALIAI PRITAIKYTOS SKIRTINGIEMS AUTOMOBILIŲ TIPAMS, TAM BUVO SUKŪRTOS NAUJOS TECHNOLOGIJOS, KURIOS NAUDOJAMOS PRIKLAUSOMAI NUO PADANGŲ DYDŽIO, TODĖL VAŽIUOJANT SKIRTINGAIS AUTOMOBILIAIS, PADANGŲ SAVYBĖS IŠLIEKA TOKIOS PAČIOS. TAIP PAT PRITAIKĖME SKIRTINGĄ PADANGŲ KRAŠTO STANDUMĄ IR KARKASO KONSTRUKCIJĄ, PARINKTĄ KIEKVIENAI ATSKIRAI AUTOMOBILIŲ KLASEI.“

DAR VIENA SVARBI „SPORTCONTACT 7“ PADANGŲ TECHNOLOGIJA YRA „BLACKCHILLI“ GUMOS MIŠINYS. ŠI MEDŽIAGA YRA ITIN KRUOPŠČIAI PARINKTA PADANGOS KONSTRUKCIJAI IR PRITAIKYTA STANDŽIAM IR ŽEMAM PADANGOS PROFILIUI, TODĖL NE TIK PADEDA UŽTIKRINTI PUIKIAIS VALDYMO SAVYBES, BET IR ŽYMIAI PADIDINA RIDĄ. SIEKIANT ŠIŲ SAVYBIŲ, „CONTINENTAL“ INŽINIERIAI IR CHEMIKAI SUBALANSAVO DAUG VIENA KITAI PRIEŠTARAUJANČIŲ SAVYBIŲ, SUKURDAMI UNIKALŲ MIŠINĮ, KURIS, KARTU SU PROTEKTORIAUS RAŠTU, LEIDŽIA PASIEKTI ITIN GERO VALDYMO.

NAUJOS „SPORTCONTACT 7“ PADANGOS SKIRTOS TOKIEMS AUTOMOBILIAMS KAIP „AUDI RS“ IR „BMW M“ SERIJOS MODELIAI, „PORSCHE 4 S GT“, „ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO“, SKIRTINGIEMS „MERCEDES-AMG“, „LAMBORGHINI“ IR „MCLAREN“ AUTOMOBILIAMS, TAIP PAT KOMPAKTIŠKIEMS „FORD FOCUS RS“, „MINI COOPER S“ IR KITIEMS ŠIOS KLASĖS AUTOMOBILIAMS.

 

 

 

 

SportContact7 apžvalga tyrereviews.com

 

Techninė informacija

Tipas:
vasarinės

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.