Prekių gražinimas

14 dienų persigalvojimo laikotarpis

 

Jūs turite teisę grąžinti bet kurią {shop_name} įsigytą prekę per 14 dienų, nenurodydamas jokios priežasties ir atgauti sumokėtus pinigus. Norėdami pasinaudoti šia teise, nepasibaigus 14 dienų laikotarpiui turite nedviprasmišku pranešimu (raštu, paštu ar elektroniniu paštu) pranešti {shop_name} administracijai apie savo sprendimą. Laisvos formos pranešime nurodykite savo kontaktinius duomenis, užsakymo arba sąskaitos faktūros, pagal kurią įsigyta prekė(-ės), numerį, kokiu būdu ir kada grąžinsite prekę, taip pat banko sąskaitą, į kurią pageidaujate atgauti pinigus. Kad būtų laikomasi termino, pakanka, jog praneštumėte per 14 dienų nuo tos dienos, kurią gavote prekę (-es). Jeigu persigalvojimo laikotarpio pabaiga sutaps su nedarbo diena, jis bus pratęstas iki artimiausios darbo dienos. Prekę turite išsiųsti/grąžinti atgal per 14 dienų nuo pranešimo apie sprendimą pasinaudoti šia teise dienos. Atgavę prekę ir įsitikinę, jog ji nebuvo naudojama, yra nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, per 3 darbo dienas grąžinsime Jums pinigus, įskaitant pristatymo mokestį (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Jums pasirinkus ne standartinį pristatymo būdą).

Svarbu:

Pasinaudojus šia teise, turite padengti prekės (-ių) grąžinimo išlaidas, arba savo transportu pristatyti grąžinamą prekę (-es) į {shop_name} buveinę Savanorių pr.176F, Vilnius.

14 dienų persigalvojimo laikotarpis netaikomas pagal specialų užsąkymą pristatytoms prekėms (ne iš elektroninės parduotuvės asortimento).