Prekių pristatymas

Jei Jūsų užsakymo suma viršija 300 €, prekes pristatysime NEMOKAMAI visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Jei užsakymo suma mažesnė nei 300 €, prekių pristatymo kaina 7,5 €(Atsiimant iš VENIPAK terminalo kaina 6 Eur). Taip pat prekes iš parduotuvės Vilniuje galite atsiimti patys (nemokamai).

Pristatymo į Kuršių Neriją papildoma kaina 20 €.

 

Prekių atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

Pasirinkę prekių atsiėmimą padangos123 parduotuvėje, jas galite atsiimti mūsų parduotuvėje adresu Savanorių pr. 176F, Vilnius.

Pasirinkus prekių atsiėmimą paruodotuvėje, paruošti užsakymai laikomi 5 darbo dienas, praėjus šiam terminui - užsakymas gali būti šalinamas be papildomo įspėjimo.

Svarbu: parduotuvėje nelaikome visų internete parduodamu prekių, todėl nepateikus užsakymo arba iš anksto nesusisiekus su mumis pageidaujamų prekių parduotuvėje galime neturėti. Prekės, kurias dažniausiai galima atsiimti užsakymo pateikimo dieną, pažymėtos: "Atsiėmimas Šiandien",

 

Prekių atsiėmimas Venipak Terminale

Pasirinkę prekių atsiėmimą VENIPAK terminale, jas galite atsiimti viename iš VENIPAK terminalų visoje Lietuvoje.

Svarbu: Prekės yra pristatomos į VENIPAK terminalą,  todėl užsakymas atsiėmimui bus paruoštas tokia data, kuri nurodoma kaip "pristatymo data".

Jei Jūsų užsakymo suma viršija 300 €, prekes VENIPAK terminale galėsite atsiimti NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma mažesnė nei 300 €, prekių atsiėmimo  VENIPAK terminalo kaina 6 Eur.

Venipak terminalų sąrašas. 

Atsiimti siuntas iš Pickup siuntų punkto yra itin greita ir paprasta. Kai siunta bus pristatyta į Pickup punktą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodyti:

  • Siuntos numeris;
  • Siuntos atsiėmimo kodas;
  • Pickup punkto pavadinimas;
  • Pickup punkto adresas;
  • Pickup punkto darbo laikas artimiausią darbo dieną.

Atsiimant siuntą Venipak Pickup punkto darbuotojui tereikės pasakyti siuntos atsiėmimo kodą, sudarytą iš 6 skaitmenų. Pickup punkto darbuotojas patikrins ar siuntos atsiėmimo kodas teisingas ir perduos Jums skirtą siuntą.

 

 

Pristatymo terminai

Prekes dažniausiai pristatome per 1-2 darbo dienas. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Tikslesnis terminas yra nurodomas  prie kiekvienos prekės. Vilniuje, esant galimybei, prekes galime pristatyti ir tą pačią dieną.

 

Prekes pristatysime Jums patogiu laiku

Elektroninėje parduotuvėje www.padangos123.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Visos prekės yra pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos. Didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai gali pasirinkti, kuriuo dienos metu bus pristatomos prekės: 8-14 val., 14 -18 val., nuo 18-22 val.

Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu suderins  tikslų prekių pristatymo laiką.

Užsakymo lape yra nurodomas prekės pristatymo laikotarpis. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mumis el. paštu pagalba@padangos123.lt

 

Prekių priėmimas
Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.
Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.
Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.