Continental

Continental padangos

„Continental“ sėkmės istorija siekia 1871 m., kai įmonė buvo įkurta Hanoveryje, Vokietijoje. Kad ir kur žmonės stengiasi savo mobilumo idėjas paversti realybe. Tai bendra gija, besitęsianti per kiekvieną „Continental“ istorijos erą. „Continental“ technologijos, sistemos ir paslaugų sprendimai daro mobilumą ir transportą saugesniu, tvaresniu, patogesniu, labiau pritaikytu pagal poreikius ir įperkamesniu.

„Continental“ visada stengiasi pasiūlyti geriausius padangų sprendimus – ir ne tik lengviesiems automobiliams. „Continental“ taip pat taiko visapusiškas žinias apie padangas ir padangų kūrimą kitoms transporto priemonėms, pradedant sunkvežimiais, autobusais, žemkasos, uosto ir pramoninėmis transporto priemonėmis, baigiant traktoriais, dviračiais ir motociklais.
Leidžiame keliauti tolyn

Padangos yra svarbiausia automobilio kontakto su keliu vieta. Dirbame tam, kad Jūsų padangos visada užtikrintų geriausią stabdymą, maksimalų saugumą ir tikrą važiavimo malonumą. Štai todėl „Continental“ yra vienas pirmaujančių padangų gamintojų Europoje.

Tačiau tai – dar ne viskas! Mes esame tarp penkių didžiausių automobilinės įrangos tiekėjų pasaulyje ir turime padalinius, kurie kuria stabdžių sistemas, prietaisų skydelius, važiuoklės sistemas ir komponentus, automobilių elektroniką, multimedijos sprendimus ir techninius elastomerus. Taip pat mes esame vieni didžiausių pasaulyje originalių padangų ir atsarginių dalių tiekėjų. Visame pasaulyje korporacijos padaliniuose 61 šalyse 554 vietoje dirba daugiau kaip 190 000 darbuotojų. Tai yra išties didelė šeima.

Kaip matote, mobilumo aistra yra pagrindas visko ką mes darome. Mūsų siekis yra kiekvienam mobilumą padaryti švaresniu, saugesniu, sumanesniu ir labiau prieinamu. Kol ruošiamės žaliajam ateities mobilumui, išsikėlėme sau ambicingus tikslus, skirtus sumažinti mūsų gaminių ir juos naudojančių automobilių poveikį aplinkai. 

Tradicijos ir progresas

Mes gaminame padangas jau daugiau nei 150 metų: dideles ir mažas, sunkias ir lengvas, greitas ir tvirtas. Mūsų padangos buvo montuojamos lenktyniniams automobiliams ir „Tour de France“ dviračiams, su jomis buvo pasiekti greičio ir nuotolio rekordai, juos nuolatos yra pripažįstamos geriausiomis ir dažnai yra pirmos tarp konkurentų. Mes išradome pirmąsias padangas su protektoriumi. Ir pirmąją bekamerinę padangą. Ir pirmąjį pasaulyje savavaldį automobilį be vairuotojo. Taip pat pirmąsias pasaulyje ekologiškas padangas. Ir greičiausias pasaulyje padangas, kurias galima naudoti keliuose. Tai daug pirmųjų kartų – ir mes net nepradėjome vardinti jų visų.

Pradėję veiklą 1871 m. Hanoveryje, Vokietijoje, mes sukaupėme milžinišką žinių ir patirties bagažą. Be to, dešimtmečiai išsamių tyrimų ir bandymų be jokių abejonių įrodė, kad padangos nėra vien tik svarbios bendroms automobilio savybėms – jos taip pat labai įtakoja ir stabdymo galią.

Pabrėždami pažangą, mes nuolatos siekiame optimizuoti savo gaminių gamą. „Continental“ produktų kūrimo komandos dirba siekdamos maksimalių visų su saugumu susijusių mūsų padangų savybių, tuo pačiu mažinant pasipriešinimą riedėjimui. Šie akcentai iš esmės prisideda prie važiavimo saugumo ir tvarumo.

Tinkamos padangos kiekvienam automobiliui

„Continental“ visada siekia siūlyti geriausius padangų sprendimus nepriklausomai nuo automobilio. Visapusį supratimą apie tyrimus, vystymą ir bandymus taikome visoms padangoms, kurių kiekviena yra puikiai pritaikyta savo paskirčiai.

Mūsų padangos yra skirtingų išvaizdų ir dydžių: didelės ir mažos, sunkios ir lengvos, greitos ir tvirtos. Mūsų padangos buvo montuojamos lenktyniniams automobiliams ir „Tour de France“ dviračiams, su jomis buvo pasiekti greičio ir nuotolio rekordai, juos nuolatos yra pripažįstamos geriausiomis ir dažnai yra pirmos tarp konkurentų.

 

Bandant padangas visose situacijose

Mes intensyviai bandome savo padangas bandymų poligonuose visame pasaulyje, tarp kurių yra ir mūsų namų trasa „Contidrom“ netoli Hanoverio. „Contidrom“ bandymų poligone yra pirmoji pasaulyje visiškai automatizuota padangų bandymų sistema AIBA, kur testai atliekami ant šlapios ir sausos dangos ištisus metus.

Šis nuolatinis dėmesys kiekvienam saugumo ir savybių aspektui yra ne kartą patvirtintas nepriklausomų bandymų visame pasaulyje, kurių metu mes reguliariai pelnome aukščiausius įvertinimus ir rekomendacijas.

Be to, mūsų padangos taip pat turi išlaikyti šimtus itin reiklių automobilių gamintojų testų, kad užtikrintų aukščiausius standartus. Tik tada „Continental“ padangos patvirtinamos kaip originali įranga (OE).

Patvirtinta partnerių

Šiuolaikiniai automobiliai veikia dėl sudėtingos pažangių komponentų sąveikos, įskaitant ir padangas. Tinkamas padangų komplektas garantuoja, kad transporto priemonės našumas brėžiniuose virsta našumu kelyje.

Todėl gerai, kad kas trečias iš gamyklos Europoje išriedantis lengvasis automobilis yra su „Continental“ padangomis. Būdami pirmaujančiu originalios įrangos tiekėju Europoje, mūsų partnerių patvirtinimus vertiname kaip išskirtinės kokybės gaminių ženklą. Mūsų sėkmė šioje srityje taip pat atspindi mūsų įsipareigojimą užtikrinti tvarų mobilumą: „Continental“ originalios įrangos padangos buvo patvirtintos daugiau nei 40 % Europoje pagamintų visiškai elektrinių lengvųjų automobilių ir furgonų modelių ir daugiau nei 50 % tokių automobilių Amerikoje. Taip pat tiekiame padangas šešiems iš 10 didžiausių elektromobilių gamintojų.Filtrai

2867 pasiūlymai nuo 48 € iki 538 €

Norėdami peržiūrėti pasiūlymus savo automobiliui, pasirinkite matmenis.

Populiariausi Continental modeliai