Naujiena Rekomenduojame

Michelin Pilot Sport 5

255/40R20
101
Y
XL
FSL
Degalų sąnaudų efektyvumas C Sukibimas su šlapia kelio danga A Išorinis triukšmas B 72 dB
Premium klasės vasarinės padangos
239,50
vnt.
Likutis 8+
Atsiėmimas penktadienį, liepos 26 d. Pristatymas pirmadienį, liepos 29 d. Nemokamas pristatymas perkant 2 vnt. ir daugiau
Gamybos metai
2022
2023
2024

ES standartas

ES standartas

Apie Michelin Pilot Sport 5

  • 2022 m. naujiena!
  • Tikslesnis ir įkvepiantis vairavimas daugiau kilometrų
  • Jauskitės kelyje ramūs dėl ilgalaikio gero sukibimo.
  • Nuvažiuokite daugiau kilometrų neprarasdami gerų eksploatacinių savybių.

     Tikslesnis ir įkvepiantis vairavimas daugiau kilometrų 

Patirkite tikslaus vairavimo džiaugsmą su „MICHELIN Pilot Sport 5“. Tai unikalus sportiškumo ir ilgaamžiškumo derinys. Nuvažiuokite daugiau kilometrų neprarasdami gerų eksploatacinių savybių.

Kai eksploatacinės savybės atitinka išvaizdą

„MICHELIN Pilot Sport 5“ padanga sujungia stilių ir eksploatacines savybes. Aksomo efekto šoninės sienelės dizainas, išsiskiriantis matine juoda spalva, sukuria elegantišką išvaizdą. Nesvarbu, tvarkote reikalus vietoje, ar leidžiatės į kelionę, visada keliaukite stilingai, nes smulkmenos yra svarbios.„MICHELIN Pilot Sport 5“ pasižymi ne tik puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ant sausos ir šlapios dangų, bet ir yra neginčijama ilgalaikiškumo lyderė!

 

 

 

Techninė informacija

Prekės kodas:
2200340
Tipas:
vasarinės
Plotis:
255
Aukštis:
40
Skersmuo:
20
Apkrovos indeksas:
101
Greičio indeksas:
Y
Sustiprintos:
Taip
Runflat:
Ne
Papildomi žymėjimai:
FSL
Transporto tipas:
Lengvasis automobilis
Konstrukcijos tipas:
R

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.