Pirelli P Zero PZ4 Sports Car

Premium klasės vasarinės padangos
Nuo 106,00
vnt.
Gamybos metai
2022
2023
2024

Europos sąjungos žymėjimai

A
E
A
C
67
74

Apie Pirelli P Zero PZ4 Sports Car

  • Aukščiausios kokybės padangos galingiems sportiškiems automobiliams
  • Užtikrintas saugumas ir sukibimas bet kokiomis oro sąlygomis
  • Daugiau stabilumo ir geresnis automobilio valdymas

Pirelli P Zero PZ4 Sports Car


SVARBU: ši padanga gaminama keliais skirtingais protektoriais ir priklausomai nuo išmatavimų ar homologacijų užsakomos padangos raštas gali skirtis nuo iliustracijos! 


P Zero (PZ4) - unikali padanga apjungianti kompanijos Pirelli žinias įgytas autosporte bei patirtį bendradarbiaujant su geriausiais automobilių gamintojais. Asimetrinis protektorius pagerina valdomumą ir stabilumą, specialus mišinys sukibimą ant šlapios dangos o šoninės konstrukcijos technologijos užtikrina puiku vairavimo pojūtį.

 

 

Nuoroda į prekės aprašymą gamintojo svetainėje

 

 

APŽVALGOS

 

 

Techninė informacija

Tipas:
vasarinės

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.