Goodyear Ultra Grip Arctic 2

245/40R18
97
T
XL
FP
SoundComfortTech
studded
3PMSF
Premium klasės žieminės dygliuotos padangos
244,00
vnt.
Likutis 8+
Atsiėmimas antradienį, balandžio 16 d. Pristatymas trečiadienį, balandžio 17 d. Nemokamas pristatymas perkant 2 vnt. ir daugiau
Gamybos metai
2022
2023
2024

Apie Goodyear Ultra Grip Arctic 2

Neprilygstamas stabdymas ant ledo ir sniego*

  • Aukšto lygio važiavimas ant ledo per visa padangos eksploatavimo laikotarpį
  • Labai veiksmingos bet kuriomis sniego sąlygomis
  • 9% mažesnis triukšmas salone ir lauke**

Ultra Grip Arctic 2

Aukšto lygio važiavimas ant ledo per visa padangos eksploatavimo laikotarpį

Smailesnės ir plonesnės smeigtuko formos, kad lengviau įsiskverbtų į ledą ir užtikrintų geresnį sukibimą su ledu ir mažesnį kelio dangos nusidėvėjimą.

 

Labai veiksmingos bet kuriomis sniego sąlygomis

Platesni protektoriaus grioveliai ir tankesnės įpjovos, kad padangos pagautų daugiau sniego ir geriau sukibtų bet kokiomis sniego sąlygomis; be to, protektoriaus kraštuose yra gilūs sniego grioveliai.

 

 

 

9% mažesnis triukšmas salone ir lauke**

Optimizuotas dyglių paskirstymas ir įtaisyta nauja dyglių pagalvėlė, efektyviai sugerianti triukšmą dygliams atsitrenkus į kelio dangą.

 

 

 

 

 

 

* Palyginus su trimis naujausiais raštais, kuriuos šiuo metu siūlo pagrindiniai konkurentai dygliuotų padangų segmente („Michelin X-Ice North 4“, „Nokian Hakkapeliitta 9“ ir „Continental IceContact 2“). „Goodyear“ užsakius, bandymus 2021 m. sausio mėn. Atliko „TestWorld“. Testuotos padangos dydis: 225/55R17 101T XL, automobilis: BMW 530d. Bandymo vietovė: Ivalas, Laplandija.

 ** Vidinių testavimų rezultatai, lyginant su ankstesniu modeliu „UltraGrip Ice Arctic“.

 

 

Techninė informacija

Prekės kodas:
2215791
Tipas:
žieminės
Minkšto mišinio:
Ne
Plotis:
245
Aukštis:
40
Skersmuo:
18
Apkrovos indeksas:
97
Greičio indeksas:
T
Sustiprintos:
Taip
Runflat:
Ne
Papildomi žymėjimai:
FP SoundComfortTech
Transporto tipas:
Lengvasis automobilis
Dygliavimas:
dygliuotos
Konstrukcijos tipas:
R

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.