BROCK ratlankiai

100% pagaminti Europoje. Aukštos kokybės ir patikimumo pavyzdis.

Gamyboje ir plėtroje taikomos naujausios ir labiausiai techniškai pažengusios mašinos, kurios suteikia aukščiausios kokybės dizainus.

Aukštos kokybės technologijos, tokios kaip baigtinių elementų metodas ( finite element method arba FET) užtikrina kokybės garantiją ir yra sėkminga visais atžvilgiais, nes sutrumpina gamybos ciklą. FEM skaičiavimai padeda optimizuoti sudėtingus komponentus arba nustatyti jų funkcionavimą matematiškai.

Visuose Brock ratuose, ciklo metu, išimtinai naudojamas FEM -  kuris iš karto apskaičiuoja dizainą ir patvarumą šimtu procentų. Dėl vienos iš pasaulyje pirmaujančių dažų ir padengiamųjų sluoksinių gamyklos, Brock gali pasiūlyti įvairių dažytų ratlankių. Dažams apsaugoti naudojamas apsauginis sluoksnis – skaidrūs akrilinio lako milteliai. Ši medžiaga yra brangi ir užima daug daugiau laiko nei įprastinis dažymas, bet jos savybės yra neprilygstamos. Dėl didesnio sluoksnio storio, pagerėja apsauga nuo korozijos, druskos ir kitų neigiamų veiksnių. Taipat nuo akrilinio sluoksnio daug geriau nuplaunamos stabdžių dulkės.

Filtrai

2431 pasiūlymas nuo 82 € iki 640 €

Norėdami peržiūrėti pasiūlymus savo automobiliui, pasirinkite matmenis.

Populiariausi BROCK modeliai