Bridgestone Turanza T005

Premium klasės vasarinės padangos
Nuo 79,50
vnt.
Gamybos metai
2022
2023
2024

Europos sąjungos žymėjimai

A
E
A
C
67
74

Apie Bridgestone Turanza T005

Bridgestone Turanza T005 užtikrina puikų našumą ir degalų taupymą kartu su didele rida, kad vairuotojai galėtų visiškai kontroliuoti kasdienes situacijas, ypač lietingomis dienomis.

TURANZA T005

„Turanza T005“ – vasarinė padanga vairuotojams, kurie nori jaustis užtikrintai ir kontroliuoti padėtį važiuodami tiek šlapia, tiek sausa kelio danga visą dieną nesustojant.

 

TECHNOLOGIJA „NANOPRO-TECH™“ PADANGOS GUMOS MIŠINYJE

GERIAUSIOS ŠIOS KLASĖS SAVYBĖS ŠLAPIAME KELYJE
Nepriklausomi padangų bandymai patvirtina, kad „Turanza T005“ pasižymi geresnėmis nei kitų konkurentų padangų savybėmis stabdant ir įveikiant posūkius šlapiuose keliuose. Iš kitų padangų rūšių „Turanza T005“ išsiskiria savo gumos mišiniu, kuriame naudojama technologija „NanoPro-Tech™“. Ši išskirtinė „Bridgestone“ technologija leidžia gumai sugerti vandenį kelyje, kad būtų galima pagerinti padangos sukibimą su šlapia danga.

OPTIMIZUOTAS PROTEKTORIAUS RAŠTAS

SKIRTAS TAM GERESNIAM SUKIBIMUI ŠLAPIOS DANGOS KELIUOSE
Dėl „Turanza T005“ protektoriaus rašto galite saugiau jaustis ir užtikrintai vairuoti per smarkų lietų arba važiuojant šlapiu lopytu keliu. Stiprūs blokai šoninėje dalyje ir platus tarpas centre funkcionuoja kartu, kad greitai išsklaidytų vandenį nuo padangos paviršiaus ir sumažintų slydimo vandens sluoksniu riziką.

TVIRTA KONSTRUKCIJA IR PROTEKTORIUS

IŠSKIRTINĖS ES ŽENKLINIMO KLASĖS
Mūsų padangų inžinieriai pasirinko geriausias medžiagas, kad pagerintų „Turanza T005“ eksploatacines savybes. Mažesnės transporto priemonės degalų sąnaudos valdant gumos, standaus poliesterio ir plieno sukietinimo procesą bei sumažinus pasipriešinimą riedėjimui. Dėl šių bei gumos mišinio ir protektoriaus patobulinimų „Turanza T005“ suteikta sukibimo su šlapia danga ES A ženklinimo klasė, taip pat pasipriešinimo riedėjimui B klasė.

Techninė informacija

Tipas:
vasarinės

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.