Bridgestone Blizzak LM005

Premium klasės žieminės padangos
Nuo 73,00
vnt.
Gamybos metai
2022
2023
2024

Europos sąjungos žymėjimai

A
D
A
B
70
73

Apie Bridgestone Blizzak LM005

„Blizzak LM005“ – naujoji žieminė padanga, sukurta eksploatuoti esant sniegui ir šlapiam orui.

Sujungus 2D rėžius centrinėje ir 3D rėžius šoninėje protektoriaus dalyje, užtikrinamos puikios stabdymo savybės, trumpėja stabdymo kelias sniegu ir ledu padengtuose keliuose.
Vingiuoti grioveliai kampuotais kraštais gerina sukibimą tarp grioveliuose ir ant kelio esančio sniego.
Nauja nanoselektyvi junginių maišymo technologija leidžia geresnę silicio dispersiją Nano Pro-tech™ junginyje, užtikrina geriausias šioje klasėje stabdymo ant šlapios dangos ir posūkių darymo savybes.1 Išbandyta TUV, papildo ES „A“ šlapio sukibimo ženklinimą.

TECHNINĖS SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

Šiame vaizde parodyta, kaip „Blizzak LM005“ protektoriaus raštas užtikrina tą geresnį žieminės padangos sukibimą snieguotuose ir šlapios dangos keliuose.

SKIRTINGI GRIOVELIAI PROTEKTORIAUS RAŠTE

PAGERINTAS SUKIBIMAS IR SNIEGO TRAUKA
Vienas geriausių būdų, kaip užtikrinti sukibimą žiemos metu – rinktis padangą su grioveliais, sukurtais žiemos sąlygoms. „Blizzak LM005“ grioveliai yra gilesni; jie įtaisyti vingiuotos formos rašte, kad būtų galima nukreipti vandenį, purvą ir sniegą toliau nuo padangos paviršiaus ir užtikrinti tą geresnį sukibimą snieguotuose ir šlapios dangos keliuose.
Šiame vaizde paaiškinta, jog „Blizzak LM005“ remiasi technologija „NanoPro-Tech™“, kad užtikrintų geresnį sukibimą šlapios dangos keliuose.

TECHNOLOGIJA „NANOPRO-TECH™“ GUMOS MIŠINYJE

DĖL SUKIBIMO SU ŠLAPIA DANGA SUTEIKTA ES A ŽENKLINIMO KLASĖ
Nepriklausomi bandymai patvirtino „Blizzak LM005“ ES A ženklinimo klasę. Tai aukščiausia ženklinimo klasė, suteikta dėl geresnių padangos savybių šlapios dangos keliuose. Greitesnis sustabdymas ir geresnis sukibimas keliuose, nes padanga naudoja technologiją „NanoPro-Tech™“: išskirtinė „Bridgestone“ technologija, kuriai taikyti naudojamos frikcinės dalelės ir silicio danga siekiant pagerinti padangos sukibimą su šlapia danga.*
Šiame vaizde paaiškinta, kad „Blizzak LM005“ tiekiama su dviejų skirtingų tipų įpjovomis (2D ir 3D), kad sukibtų su sniego ir ledo sluoksniais.

SPECIALIOS ĮPJOVOS PAGERINA STABDYMO ATSTUMĄ

TRUMPESNIS STABDYMO ATSTUMAS ŽIEMOS KELIUOSE
Stabdymas yra būtinas saugiam vairavimui žiemą, o padangos su tinkamomis įpjovomis (nedideliais įpjovimais protektoriuje) gali nulemti visas savybes. „Blizzak LM005“ protektorių sudaro kelios 2D ir 3D įpjovos, kad būtų galima padidinti jo sukibimą su kelio danga bei sukibimą su sniego ir ledo sluoksniais siekiant užtikrinti maksimalų valdymą.

Teisinis įspėjimas

1 „Bridgestone“ užsakymu 2018 m. spalio ir lapkričio mėn. TÜV SÜD atliko bandymus ATP Papenburg (Vokietija) bazėje (bandymai ant sausos ir šlapios kelio dangos), TÜV SÜD „Product Service“ (Vokietija) (triukšmo, komforto ir laboratoriniai bandymai) bei ARCTIC FALLS (Švedija) (bandymai ant sniego ir ledo); naudotas automobilis VW Golf VII ir 195/65 R15 dydžio padangos. Blizzak LM005 efektyvumas palygintas su to paties segmento pagrindinių konkurentų efektyvumu: Continental WinterContact TS860, Michelin Alpin 6, Goodyear UltraGrip 9, Pirelli Cinturato Winter. Priedo ataskaitos Nr. [713139853-03] Stabdymo ant sniego atstumas (nuo 40 km/h iki 5 km/h) metrais: Bridgestone LM005 (16,6), Continental WinterContact TS860 (16,1), Goodyear UltraGrip 9 (17,0), Pirelli Cinturato Winter (17,0), Michelin Alpin 6 (17,2) Akceleravimas / sukibimas ant sniego (nuo 10 km/h iki 35 km/h) sekundėmis: Bridgestone LM005 (3,53), Continental WinterContact TS860 (3,49), Michelin Alpin 6 (3,56), Pirelli Cinturato Winter (3,59), Goodyear UltraGrip 9 (3,63) Stabdymo ant ledo atstumas (nuo 20 km/h iki 5 km/h) metrais: Bridgestone LM005 (10,6), Michelin Alpin 6 (10,3), Pirelli Cinturato Winter (10,7), Continental WinterContact TS860 (10,8), Goodyear UltraGrip 9 (11,0) Stabdymo ant šlapios dangos atstumas (nuo 80 km/h iki 20 km/h) metrais: Bridgestone LM005 (27,2), Continental WinterContact TS860 (29,5), Goodyear UltraGrip 9 (30,0), Pirelli Cinturato Winter (30,3), Michelin Alpin 6 (30,7) Šoninio sukibimo ant šlapios dangos stabilumas (važiavimas posūkiuose), m/s2: Bridgestone LM005 (6,53), Continental WinterContact TS860 (6,34), Goodyear UltraGrip 9 (6,30), Pirelli Cinturato Winter (6,23), Michelin Alpin 6 (6,18).

Techninė informacija

Tipas:
žieminės
Minkšto mišinio:
Ne

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.