AEZ ratlankiai

Kompanija AEZ Leichtmetallräder GmbH buvo įkurta praėjusio amžiaus devinto dešimtmečio viduryje. Stabiliai augdama įmonė pasiekė stulbinančių rezultatų, ir dabar kiekvienais metais parduoda daugiau negu 1,5 milijono ratlankių visame pasaulyje.


Sėkmingą mūsų kompanijos augimą lėmė tai, kad galime klientui pasiūlyti platų dizainų pasirinkimą: nuo klasikinio dizaino iki modernių „Tuningo“ naujovių, tinkamų  paprastiems - miesto tipo automobiliams ir pritaikytų visureigiams, ir net bekelės tipo segmentui. Taip pat galime pasigirti aukščiausia kokybe, bei technologinėmis naujovėmis.


AEZ Leichtmetallräder GmbH įmonė yra viena iš nedaugelio pasaulyje, kuri savo ratlankių gamybai naudoja LiteTec technologiją, leidžiančią gaminti ypatingai lengvus ir tvirtus ratlankius. O 2006 metasi AEZ buvo pirmoji kuri ratlankius padengė ypatinga NanoTec technologija, kuri ratlanki suteikia apsauginį sluoksnį.


AEZ Leichtmetallräder GmbH taip pat labai rūpinasi savo gaminių kokybe, todėl visi ratlankiai praeina specialius numeracijos testus, kad galėtų gauti Vokietijos - TUV sertifikatus .


Aukščiausia kokybė, inovatyvios idėjos ir pažangiausios technologinės idėjos tai dar ne viskas kuo AEZ Leichtmetallräder GmbH gali pasigirti. Koncernas labai didelį dėmesį skiria modernioms žiniasklaidos ir bendravimo su visuomene priemonėms, kurios padeda vartotojui gauti visą reikiamą informaciją, tam tikslui buvo sukurtas ir mūsų konfiguratorius.Taip pat labai svarbu tai, kad AEZ Leichtmetallräder GmbH turi savo logistikos centrą, kuriame sandėliuojami didžiuliai kiekiai ratlankių, todėl  jūs visada laiku gaunate tai ką buvote užsisakę.

Filtrai

146 pasiūlymai nuo 158 € iki 641 €

Norėdami peržiūrėti pasiūlymus savo automobiliui, pasirinkite matmenis.