Pirelli P Zero Nero

Premium klasės vasarinės padangos

Nuo 97,00
vnt.

Techninė informacija

Tipas:
vasarinės
Minkšto mišinio:
Ne

Europos sąjungos žymėjimai

E
F
B
71
73

   Pirelli P Zero Nero – padanga, kuri idealiai tinka tiuningui ir Jūsų automobilio išvaizdos pagerinimui. Jos atitinka pačius įmantriausius išvaizdos ir techninių charakteristikų reikalavimus, o taip pat suteikia automobiliui ypatingą estetinį rafinuotumą ir individualumą.

   P zero Nero padanga su asimetriniu protektoriaus raštu – puikus pasirinkimas tiuningo mylėtojams ir vairuotojams, kurie teikia pirmenybę sportiškam važiavimui. Tai ypač manevringos padangos, užtikrinančios tikrą vairavimo malonumą. Vizualiai patrauklus nestandartinis protektoriaus raštas užtikrina puikų sukibimą su šlapia ir sausa kelio danga ir stabilumą įveikiant posūkius, o taip pat sumažina slydimo vandens sluoksniu riziką.

P zero Nero užtikrina puikų valdymą ir daug trumpesnį stabdymo kelią, lyginant su panašiais konkurentų modeliais, o taip pat užtikrintą vairavimą, esant dideliems greičiams – tai pagrindinės šių padangų charakteristikos su puikiais duomenimis ir patraukia išvaizda. Protektoriaus blokai su skirtingu raštu šoninėje padangų dalyje užtikrina greitą reakciją įveikiant posūkius, o taip pat puikų sukibimą ant šlapio ir sauso paviršiaus. Keturi žiediniai grioveliai efektyviai dalyvauja vandens išstūmimo procese, užtikrindamos patikimą stabdymą esant bet kokioms oro sąlygoms, o taip pat puikų valdymą net ir esant dideliems greičiams.

 

 

  

 

    1.   Plati kieta konstrukcija ir asimetrinis protektoriaus raštas greitai reaguoja į vairo pasukimus ir       pagerina sukibimą su keliu

 

 

 

 

 

 Padangos Pirelli P Zero Nero išmatavimai

Kaina: Visi

2 pasiūlymai nuo 97 € iki 98 €

Nemokamas pristatymas*
Atsiėmimas trečiadienį, rugpjūčio 19 d. Pristatymas ketvirtadienį, rugpjūčio 20 d.
-10%
Likutis 8+
108,00
97,00 vnt.
Nemokamas pristatymas*
Atsiėmimas antradienį, rugpjūčio 11 d. Pristatymas trečiadienį, rugpjūčio 12 d.
Likutis 6
98,00 vnt.
Patikima konsultacija

Dėl papildomos informacijos ar prireikus pagalbos, kreipkitės telefonu, elektroniniu paštu arba Facebook.