Kleber Quadraxer 2

Vidutinės klasės universalios padangos
Nuo 59,50
vnt.
Gamybos metai
2022
2023
2024

Europos sąjungos žymėjimai

B
D
B
C
68
70

Prekinis ženklas Kleber priklauso Michelin koncernui ir pastaraisiais metais stebina savo kainos ir kokybės santykiu. Quadraxer 2 - vidutinio dydžio automobiliams skirta universali padanga. Stipsiosia šios padangos savybė - valdymas ant sniego (testuose pagal šį kriterijų lenkia net premium klasės padangas). Tačiau, kaip ir priklauso universaliai padangai, ji gerai susitvarko su visų metų laikų iššukiais: sausa/šlapia danga, akvaplanavimu ar  temperatūrų skirtumais.
Geri rezultatai padangų testuose ir teigiami klientų atsiliepimai lemia Quadraxer 2 populiarumą jau ne vienerius metus. 

Techninė informacija

Tipas:
universalios

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.