General Tire Grabber GT Plus

Ekonominės-Plius klasės vasarinės padangos
Nuo 97,00
vnt.
Gamybos metai
2022
2023
2024

Europos sąjungos žymėjimai

C
D
A
71
75

Apie General Tire Grabber GT Plus

2020 m. naujiena

SUV klasės automobiliams skirta vasarinė padanga, pasižyminti geromis sukibimo savybėmis įvairiomis sąlygomis ir ilgaamžiškumu

General Tire GRABBER GT PLUS

 

 

Optimizuotas protektoriaus raštas

Geresnis vandens pašalinimas

Optimizuotas kontakto su paviršiumi plotas pagerina sukibimą ir padidina ilgaamžiškumą

Vizualiniai devėjimosi tolygumo indikatoriai pirmiems 1000 km.

Susidevėjimo indikatorius

 

 

Techninė informacija

Tipas:
vasarinės

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.