Naujiena

Bridgestone Turanza 6

Premium klasės vasarinės padangos
Nuo 84,00
vnt.
Gamybos metai
2022
2023
2024

Europos sąjungos žymėjimai

A
B
A
B
66
72

Apie Bridgestone Turanza 6

  • 2023 m. naujiena!
  • Geriausios šios klasės savybės šlapiame kelyje 1
  • Puiki rida 2
  • Didesnis degalų ir (arba) energijos vartojimo efektyvumas 2

TURANZA 6

Su  ENLITEN logo  technologija*

Nesvarbu, ar sukate greitkelyje ar reikia netikėtai stabdyti mieste, „Bridgestone Turanza 6“ atitinka ir viršija lūkesčius, net ir esant šlapiai kelio dangai.TECHNINĖS SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

NAUJAS POLIMERŲ MIŠINYS IR UŽPILDAS

GERIAUSIOS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS ANT DRĖGNOS DANGOS DĖL OPTIMALAUS VANDENS IŠSTŪMIMO

Pagerina cheminių reakcijų kontrolę, subalansuoja sutvirtinimo mechanizmą ir pagerina užpildo dispersiją.

DVIGUBO KAMPO 3D „WASHBOARD“ ĮPJOVOS

TOLYGESNIS SLĖGIO PASKIRSTYMAS PRAILGINA RIDĄ

Specifinis sujungimo mechanizmas padidina protektoriaus rašto standumą ir sumažina slydimą, palyginus su ankstesniais modeliais

NAUJA IŠSISKIRIANTI ŠONO KONSTRUKCIJA

SKLANDESNIAM VANDENS IŠSTŪMIMUI

Padeda pagerinti padangos sukibimą su šlapia danga, nukreipia vandenį iš po padangos ir sumažina akvaplanavimą.

NAUJAS MAŽO GABARITO KĖBULO SLUOKSNIS IR PROTEKTORIAUS SLUOKSNIAI

PADANGOS SVORIUI MAŽINTI IR HISTEREZEI

Mažo gabarito kėbulo ir protektoriaus sluoksniai užtikrina, kad „Turanza 6“ dėl mažesnio pasipriešinimo riedėjimui nuvažiuoja toliau sunaudodama mažiau degalų ar energijos. Aerodinamiška ratlankio apsaugos forma apsaugo padangą nuo staigių krypties pokyčių ir sumažina pasipriešinimo jėgą.

 

Teisinis įspėjimas

 TÜV SÜD bandymų „Bridgestone“ užsakymu 2022 m. birželio mėnesį „ATP Papenburg“ (Vokietija) ir „Bridgestone EUPG“ (Italija) patalpose šlapioje trasoje su BMW 520i ir BMW 530d, naudojant 245/45 R18 100Y XL dydžio padangas, rezultatai. „Turanza 6“, palyginti su pagrindinių to paties segmento konkurentų rezultatais: „CONTINENTAL Premium Contact 6“, „MICHELIN Primacy 4+“, „PIRELLI Cinturato P7“ (P7C2) Ataskaitos Nr. [713263409]. ŠONINIS AKVAPLANAVIMAS, įvertinimas: „BRIDGESTONE Turanza 6“ (100,0 %), „PIRELLI Cinturato P7“ (P7C2) (96,9 %), „CONTINENTAL Premium Contact 6“ (92,0 %), „MICHELIN Primacy 4+“ (90,2 %). AKVAPLANAVIMAS TIESIOJOJE, įvertinimas: „CONTINENTAL Premium Contact 6“ (100,2 %), „BRIDGESTONE Turanza 6“ (100,0 %), „PIRELLI Cinturato P7“ (P7C2) (98,9 %), „MICHELIN Primacy 4+“ (98,5 %). ŠONINIS SUKIBIMAS SU ŠLAPIA DANGA, įvertinimas: BRIDGESTONE TURANZA 6 (100,0 %) „CONTINENTAL Premium Contact 6“ (97,0 %), „MICHELIN Primacy 4+“ (95,1 %), „PIRELLI Cinturato P7“ (P7C2) (93,3 %). STABDYMAS ANT ŠLAPIOS DANGOS (Ø APSKAIČIUOTO stabdymo kelio [m] 80–20 km/val.) įvertinimas: „CONTINENTAL Premium Contact 6“ (33,0), „BRIDGESTONE Turanza 6“ (33,7), „PIRELLI Cinturato P7“ (P7C2) (34,4), „MICHELIN Primacy 4+“ (36,0) .

2 Remiantis vidiniu lyginamuoju standartu tarp „Turanza 6“ ir „Turanza T005“ (standartinis dydis 205/55 R16).

*ENLITEN – tai technologijų rinkinys, garantuojantis geriausias savo klasėje padangų eksploatacines savybes ir, palyginti su ankstesnėmis padangų kartomis, užtikrinantis tvarumą.

Techninė informacija

Tipas:
vasarinės

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.