Apmokėjimo būdai

Elektroninėje parduotuvėje Padangos123.lt galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, elektronine bankininkyste, išsimokėtinai su "SB lizingu" arba mokėjimu pagal išankstinę sąskaitą.

 

GRYNAISIAIS PINIGAIS

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, galėsite grynaisiais pinigais atsiskaityti atsiimdami padangas Vilniuje arba su kurjeriu, kai šis pristatys prekę į bet kurią Jums patogią vietą Lietuvoje.

Elektroninė bankininkyste

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, galėsite iškarto atsiskaityti elektronine bankininkyste (bank link) iš Lietuvoje veikiančių bankų ar kredito unijų sąskaitų ir kreditinėmis kortelėmis.

 

PAGAL IŠANKSTINĘ SĄSKAITĄ

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, pagal Jums sugeneruotą išankstinę sąskaitą perveskite arba grynais įneškite pinigus į mūsų sąskaitą bet kuriame Jums patogiame banke. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Padangos123.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB E-marketas
Gavėjo kodas: 302444245
A/S: LT177300010118575848
Bankas: AB Bankas Swedbank
Banko kodas: 73000
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

Pirkimas išsimokėtinai su „SB lizingu” 

                                                      

Vartojimo kreditas – tai paslauga, teikiama klientams jų pageidaujamų įsigyti prekių ir/ar paslaugų finansavimui. Sudarę vartojimo kredito sutartį, Jūs iš karto gaunate prekę arba Jums suteikiama paslauga, o kredito sumą grąžinate pagal sutartyje sumatytą mokėjimų grafiką. Prekė iš karto tampa Jūsų nuosavybe.

 

Sudaryti vartojimo kredito sutartį su „SB lizingu” gali ne tik dirbantieji, bet ir pensininkai, neįgalieji, dirbantys pagal verslo liudijimą, ūkininkai bei individualių įmonių savininkai.

Sudaryti sutartį internetu yra taip pat saugu ir patikima kaip ir sudarant sutartį parduotuvėje ar SB lizingo atstovybėje. Jūsų tapatybė yra patikimai identifikuojama per e. bankininkystės sistemą, duomenys perduodami saugiai, o pasirašytų dokumentų turinio pakeisti negalima. Dokumentas turi tokią pačią juridinę galią, kaip ir pasirašytas ranka.